top of page

Бізнес-центр Forum City Garden

Номінації: Реновація. Реконструкція. Ревіталізація (реалізовано)
Назва проєкту: Бізнес центр Forum City Garden
Автор/автори проєкту: Forum Group
Назва компанії: Forum Group
Email: o.hlashchenko@forumgroup.ua
Телефон: +380685735982
Інновації та екологічна сталість: Стале будівництво, Енергоефективність
Рік реалізації проєкту: 2019
Країна та місто проєкту: Україна, Київ
Площа проєкту: 40 000 м2

Бізнес-центр City Garden - це перший бізнес-кампус з територією, вільною від автомобілів, відкритий для всіх. Кожна будівля має доступний зелений дах для громадських заходів. Це перший проект у Києві, який поєднує комерційні та соціально відповідальні підходи з зеленими громадськими просторами та широким спектром послуг для орендарів.

Проект поєднує в собі елементи минулого радянського заводу, зберігаючи його великі вікна, масштаб із сучасною архітектурою та рішеннями. Це відновлена будівля колишньої гумової фабрики в сучасний інклюзивний громадський простір і кампус класу B+ (7 будівель) для міжнародних технологічних компаній.

Це 13-й найбільший проект ревіталізації Форуму в Україні, який повністю змінив міське середовище, оточене промисловою зоною з одного боку та приватними будинками, університетом і студентським кварталом з іншого.

Ідея полягала не лише в тому, щоб відремонтувати колишню фабрику, зробивши її приємним місцем для роботи, але й змінити громадське середовище, щоб зробити його інклюзивним, дружнім до мешканців, включаючи дітей і домашніх тварин.

Тут є велоінфраструктура, амфітеатр, зелена галявина площею 1000 м2 для ігор та пікніків, фестивалів та заходів під відкритим небом, спортивні розваги (баскетбол, тенісні корти), а також широкий спектр послуг (від банкоматів до перукарень тощо). Для кожного орендаря в якості базової послуги є спортивний клуб. Кожна будівля має свою унікальну архітектуру, скління та колір. Така різноманітність просторів, архітектури та зручностей може задовольнити потреби та смаки різноманітної аудиторії, що робить кампус більш яскравим.

Ключовою особливістю проекту є поєднання індустріальних елементів із сучасними матеріалами та рішеннями: енергозберігаючі багатофункціональні кришталеві фасади (засклення) та екологічно чисті елементи.

Велика кількість рослин на дахах і вздовж території покращує повітря на території, будучи природним бар'єром між містом і комплексом. Всі вікові дерева були збережені. Це територія, вільна від автомобілів, з легким доступом/навігацією для людей з обмеженими можливостями, що робить її справді інклюзивним міським простором.

Відродження промислових територій відбувається в руслі стратегії міста Києва, де окремі райони (в тому числі житлові) мають 25% промислових територій. Місце Міського саду прибрано після промислового використання. Забудовник утилізував понад 100 тонн відходів, зберігши існуючу природу. Разом із зручностями, інфраструктурою, різноманітністю місць для відпочинку, нетворкінгу, фокусування, командоутворення, спорту, проект пропонує новий психічно та фізично здоровий спосіб життя та дозволяє людям залишатися активними.

bottom of page