top of page

Бізнес центр Infinity

Номінації: Реновація. Реконструкція. Ревіталізація (реалізовано)
Назва проєкту: Бізнес центр Infinity
Автор/автори проєкту: Forum Group
Назва компанії: Forum Group
Email: o.hlashchenko@forumgroup.ua
Телефон: +380685735982
Інновації та екологічна сталість: Стале будівництво, Енергоефективність
Рік реалізації проєкту: 2020
Країна та місто проєкту: Україна, Київ
Площа проєкту: 9 000 м2

«Форум Інфініті» — бізнес-центр класу «А», розташований у самому центрі Києва, історія будівлі бере початок з 1975 року та по 2017 рік це був радянський готель «Кооператор».

У 2017 році готель купує компанія-девелопер Forum Group, провідний гравець на ринку комерційної нерухомості Києва та розпочинає його реконструкцію в 2019 році. Метою стає не просто відновити застарілу будівлю, а створити новий та сучасний бізнес-центр, так би мовити, вдихнути нове життя. Таким чином компанія-девелопер отримала унікальну можливість взяти участь у формуванні міської інфраструктури та сприяти економічному розвитку Києва.

Незважаючи на відносно невеликий розмір і бутиковий формат офісного центру, будівля має величезний вплив на розташування, роблячи її природним піхохідним середовищем. Реконструйовано прилеглу пішохідну зону, створено більше зелених громадських зон із рослинами та деревами.

Було прийнято рішення реконструювати будівлю у просторий сучасний бізнес-центр, доповнивши його власною інфраструктурою. При розробці концепції наша команда мала на меті поєднати дві головні функції - створити зручний простір для резидентів бізнес-центру та забезпечити наявність зони для відпочинку.

Окрасою реконструкції стала тераса з невеликим садом та зоною барбекю, також у внутрішньому дворику (патіо) є зелена зона з амфітеатром для відпочинку, на цокольному поверсі розташувався спортзал з басейном та лаунж зоною.

У рамках цього проекту архітектори створили просторе фойє з другим світлом заввишки 7 метрів, що забезпечує краще природне освітлення та циркуляцію повітря, створюючи відчуття єдиного відкритого простору. В оформленні інтер’єру використані інноваційні та природні елементи, такі як натуральне фанероване дерево та гарячекатані стіни, лава з 150-річного дуба, який загинув через природні причини та був куплений на аукціоні після висновку експерта та отримання відповідного сертифікату. В результаті різних етапів виробництва (очищення, ґрунтування, полірування та ін.) лава встановлюється в першому основному залі. У фойє ексклюзивно створений та реалізований комплекс внутрішнього освітлення зі скляною світловою скульптурою в головному залі.

Проект базується на принципах сталого розвитку з використанням енергоефективних та екологічно чистих матеріалів, високопродуктивного обладнання та пропонує інклюзивне середовище та добробут. Для Forum Group, це більше, ніж просто реконструкція - це історія відродження та нового життя.

bottom of page