top of page

Спортивно-розважальний центр LEOLAND

Номінації: Реновація. Реконструкція. Ревіталізація (реалізовано)
Назва проєкту: Спортивно-розважальний центр LEOLAND
Автор/автори проєкту: Ігор Гризлюк, Ірина Довга, Володимир Гесик, Ігор Галус, Василь Калітовський, Вадим Садовий, Лілія Забор
Назва компанії: Hryzlyuk Architectural Design
Email: ar.hryzlyuk@gmail.com
Телефон: +380673034815
Рік реалізації проєкту: 2023
Країна та місто проєкту: Україна, Львів
Площа проєкту: 31770 м.кв.

Leoland - це реконструйований Спортивний комплекс "Україна", побудований у 1985—1986 роках за проектом протекторів М. Трача, М. Габреля та О. Казанцева. Розташований серед житлової забудови, будинок палацу ігрових видів спорту, тоді ще "Україна", споруджений із використанням металевих та залізобетонних конструкцій. Його особливістю є масштабна арка (проліт – 48 м), яка прикрашає головний фасад і була збережена та інтегрована в новий об’єкт під час реконструкції об’єкта.

Це унікальний проект, що сприяє розвитку дітей, освіти та спорту. У комплексі розташовані 7 освітніх станцій — від наукових лабораторій до футбольних клубів. Для дорослих доступні фітнес-клуб, тенісні корти, басейн та SPA-зона. Для сімейного відпочинку доступний перший у Львівському кіноресторан та фудкорт.

В Leoland спроектовано тенісну школу, відповідно до найвищих стандартів ITF та FTU із сертифікованими тенісними кортами з покриттям хард.

Івент хол став простором у Львові на 600 осіб, призначений для спортивних змагань, фестивалів та конференцій.


bottom of page