top of page

БЦ Forum City Garden

Номінації: Архітектура комерційних об’єктів (реалізовано)
Назва проєкту: БЦ Forum City Garden
Автор/автори проєкту: Forum Group
Назва компанії: Forum Group
Email: o.hlashchenko@forumgroup.ua
Телефон: +380685735982
Інновації та екологічна сталість: Стале будівництво, Енергоефективність
Рік реалізації проєкту: 2019
Країна та місто проєкту: Україна, Київ
Площа проєкту: 3Га, 40 000 м2

Бізнес-центр City Garden — це перший бізнес-кампус з територією, вільною від автомобілів, відкритий для всіх. Кожна будівля має доступний зелений дах для громадських заходів. Це перший проект у Києві, який поєднує комерційні та соціально відповідальні підходи з зеленими громадськими просторами та широким спектром послуг для орендарів.

Проект поєднує спадщину минулого радянського заводу з його великими вікнами та масштабом із сучасною архітектурою та інноваційними рішеннями. Це відновлений ​​простір колишньої гумової фабрики, перетворений в сучасний інклюзивний бізнес-центр класу B+ для міжнародних технологічних компаній, що складається з семи будівель. Це 13-й найбільший проект ревіталізації Форум Груп в Україні, який повністю змінив міське середовище, оточене промисловою зоною з одного боку та приватними будинками, університетом і студентським кварталом з іншого.

Ідея полягала не лише в тому, щоб відремонтувати колишню фабрику, зробивши її приємним місцем для роботи, але й змінити громадське середовище, щоб зробити його інклюзивним, дружнім до мешканців, включаючи дітей і домашніх тварин.

Тут є велоінфраструктура, амфітеатр, зелена галявина площею 1000 м2 для ігор та пікніків, фестивалів та заходів просто неба, а також широкий спектр послуг (від банкоматів до перукарень тощо). Кожному орендареві надається доступ до спортивного залу як основна послуга. Кожна будівля має свою унікальну архітектуру, скління та колір. Така різноманітність просторів, архітектури та зручностей може задовольнити потреби та смаки різноманітної аудиторії, що робить кампус більш яскравим.

Ключовою особливістю проекту є поєднання індустріальних елементів із сучасними матеріалами та рішеннями: енергоощадні багатофункціональні кришталеві фасади (засклення) та екологічно чисті елементи.

Велика кількість рослин покращує повітря на території, бувши природним бар'єром між містом і комплексом. Всі вікові дерева були збережені. Це територія, вільна від автомобілів, з легким доступом/навігацією для людей з обмеженими можливостями, що робить її справді інклюзивним міським простором.

Промислові території оживають відповідно до стратегії міста Києва, в якій окремі райони (у тому числі житлові) займають 25% від загальної площі промислових зон. Територію City Garden прибрано після промислового використання — забудовник утилізував понад 100 тонн відходів, зберігши наявну природу. Разом зі зручностями, інфраструктурою, різноманітністю місць для відпочинку, нетворкінгу, фокусування, командоутворення, спорту, проект пропонує новий психічно та фізично здоровий спосіб життя та дозволяє людям залишатися активними.

bottom of page