top of page

Нове будівництво роздягальні для футболістів


Номінації: Архітектура комерційних об’єктів (реалізовано)
Назва проєкту: «Нове будівництво роздягальні для футболістів по вул. Спортивна, 2 в с. Щасливе Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської обл.»
Автор/автори проєкту: Морозов Володимир Володимирович
Назва компанії: ТОВ "Архітектурна майстерня "МарС"
Email: morozowwa16@gmail.com
Телефон: +380954794785
Інновації та екологічна сталість: Стале будівництво, Енергоефективність, Відновлювалюні джерела енергії, Безбар'єрність
Рік реалізації проєкту: 2024
Країна та місто проєкту: вул. Спортивна, 2 в с. Щасливе Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської обл.»
Площа проєкту: 884,33

Будівля запроектована прямокутної форми в плані (40,0 х 18,0 м),

1-но поверхова з технічним підвалом в осях 7-9, А-Д. Конструктивна схема – будівельного каркасного типу (металевий каркас). Висота поверхні до низу несучих конструкцій змінна - 3,6…4,0 м. Висота технічного підвалу становить 2,15 м.

Огороджувальні конструкції вище відм. 0,000 – стінові сендвіч–панелі USP з оцинкованої сталі з полімерним покриттям по металевому каркасу; наповнювач - утеплювач з мінераловатних плит на основі базальтового волокна. Огороджувальні конструкції нижче відм. 0,000 – монолітні з.б. фундаментні стіни з утепленням екструдованим пінополістиролом на висоту не менше 600 мм.

Оздоблення: цоколь - керамогранітні плити; пандуси, крильця – керамогранітна плитка; облицювання сходин, майданчиків входів (горизонтальні поверхні) - керамогранітною плиткою з рифленою або шорсткою поверхнею на клею з поперечним ухилом 1...2%; огородження входів – алюмінієві.

Покриття – площа суміщена: ПВХ мембрана, утеплювач - мінеральна вата по профнастилу (не знімна опалубка по металевим конструкціям).

На покрівлю передбачено вихід із рівня землі по зовнішній вертикальній металевій дробині - тип П1.

Водовідведення: проектом передбачено організований зовнішній водосток (водостічна система типу Ruukki). З покрови по водостичним трубам дощові води скидаються в точний дощоприймач з подальшим скиданням за допомогою дренажних труб у дренажне поле.

Козирки (навіси) – алюмінієві фасадні композитні панелі типу ALCAN по алюмінієвим підконструкціям

Перегородки: цегляні - 120 мм в приміщеннях з вологим режимом; з гіпсокартону – 150 мм.

Проектом передбачено:

- природне освітлення основних приміщень, коридорів;

- заповнення віконних прорізів (вітражі, вікна, двері) - алюмінієві з полімерним покриттям з двокамерним склопакетом, опір теплопередачі вікон - не нижче 0,9 м2∙К/Вт; з зовнішньої сторони - відливи металеві з полімерним покриттям;

- заповнення зовнішніх дверних прорізів – двері металеві глухі утеплені евакуаційні, опір теплопередачі вхідних дверей - не нижче 0,7 м2∙К/Вт;

- заповнення внутрішніх дверних прорізів – двері металопластикові, евакуаційні, протипожежні.

Внутрішнє оздоблення передбачено на основі функціонального призначення призначення. Опорядження стін та перегородок, стелі та підлоги передбачено з використанням сучасних опоряджувальних матеріалів.

Опорядження сауни складається з дерев'яної обшивки (ялина скандинавська 15*95 мм); теплового екрану (фольга на паперовій основі); утеплювач Rockwool superrock (50 мм) в товщі бруса 50*40 мм; лави, спинки лав виготовлені з деревини осики. Опорядження хамама – облицювання керамічною (мозаичною) плиткою.

Проектом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування МГН.

bottom of page