top of page

Ірраціональний Морріс

Номінації: Архітектура громадських культурно-видовищних об’єктів (реалізовано)
Назва проєкту: Ірраціональний Морріс
Автор/автори проєкту: Ольга Клейтман, Юлія Міщенко, Аким Близнюк
Назва компанії: СБМ СТУДІО
Email: sbm_ua@yahoo.com
Телефон: +380506152886
Рік реалізації проєкту: 2023
Країна та місто проєкту: Україна, м. Черкаси
Площа проєкту: 155

Ірраціональний Морріс.

Простір знаходиться біля драматичного театру на головній вулиці міста Черкас. В Morris Space можна не тільки забігти на каву, тут відбуваються обговорення вистав, камерні концерти, майстер класи, виставки, громадські слухання.

Ідея великої сили природи, мистецтва та ремісництва, яку пропагував Вільям Морріс, надихнула нас на створення простору, в якому перетинаються вироби, меблі, картини сучасних українських майстрів і дизайнерів з орнаментами, тканинами і текстурами великого Морріса. Загальна площа разом з терасою 155 м2. Головною задачею було зробити мобільний простір, який швидко перетворюється з ранкової кав‘ярні на творчу майстерню або клуб по інтересах. Люди, коли потрапляють всередину, під впливом інтернаціональної мови мистецтва, відчувають сплеск творчого натхнення та бажання змінювати світ на краще.

Ззовні ми змусили працювати кожний сантиметр. Терасу та торець житлового будинку пристосували під проведення тимчасових виставок, підЇзд працює, як місце для обміну книжками та сплкування пересічних мешканців.

Ввечері, підсвічений уважний погляд Морріса видно здалеку. А зранку гігантські кавові зерна не дають пройти повз любителям кави.

bottom of page