top of page

The "TRIDENT"

Номінація: Архітектура громадських культурно-видовищних об’єктів (нереалізований)
Категорі: АРХІТЕКТУРА
Назва: “The "TRIDENT"”
Назва компанії: ФОП Рябокінь “RO+AD architects”
Колектив: Рябокінь Олександр
Моб. тел. : ( 066 ) 3172097
Пошта: architectsroad@gmail.com
Рік створення проєкту: 2022р.

Пропонуємо вашій увазі інсталяцію «Тризуб».

Проєкт розташований вздовж маршруту річки Неставей у м.Форкс у Вінніпезі, Манітоба. Знаходиться в центрі с.Вінніпег, при впадінні річки Ред-Рівер у с.Ассінібойн.

Розроблена концепція наповнена символікою. У плані споруда утворює козацький хрест - символ козацтва, українських воїнів-захисників.

Основна мета інсталяції – залучення міжнародної увагу до війни, що загострюється на українській землі, а також висловити подяку всім людям, які не залишилися

байдужі до нашого болю. Символічне значення: павільйон захищає мандрівників від негоди так само, як український народ захищає свої землі і європейські країни від жорстокої російської військової агресія.

У центрі інтер'єру металевий камін і лавки по периметру. Камін - серце павільйону, здатне зібрати навколо себе різних людей,

зігріти їх від холоду і освітити простір навколо. Мерехтлива тінь, яку створюють дерев’яні рейки символізують плин часу.

Конструктивна частина складається з металевого каркаса і дерев'яної обрешітка. Додаткова по периметру прокладається підсвітка.

Розміри об'єкта 8х8 метрів в плані та 9 метрів висота.

Будівля приверне увагу своїм складним образом,

легкістю форми, відкритістю до простору. Об'єкт забезпечує трансформованість і компактність. Малу архітектурну форму можна розібрати і перебудувати в будь-якому іншому місці.

Другий МАФ це маяк розташований Південному березі Криму, а саме на горі Аюдаг, яка знаходиться на межі Великої Алушти і Великої Ялти.


bottom of page