top of page

City One Development/БФ «УНІТА»

Номінація: Внесок у перемогу
Назва благодійного/волонтерського проєкту: City One Development/БФ «УНІТА»
Автор/автори: Засновник БФ «УНІТА» та президент компанії City One Development Валерій Кодецький
Назва компанії: City One Development/БФ «УНІТА»
Email: press@city1development.com.ua
Телефон: +380674093277
Рік реалізації проєкту: З 2014 р. по теперішній час
Країна: Україна

З 2014 року City One Development обирає собі шлях допомоги тим, кому підтримка надкритична. Разом із благодійним фондом «УНІТА» системно надаємо допомогу військовим, лікарням та постраждалим внаслідок ворожої агресії громадам.

З початку повномасштабного вторгнення:

Відділили понад 30 млн грн цільової фінансової підтримки на закупівлю товарів першої необхідності та товарів медичного призначення для міст та районних центрів, найбільш постраждалих від військових дій. Закупили та передали понад 400 тонн гуманітарної допомоги для найбільших постраждалих громад.

Одразу після деокупації Херсона передано до звільнених громад понад 80 тонн гуманітарної допомоги, 8 років швидкої допомоги, генератори та 1000 наборів ліків для первинної допомоги. А після підриву окупантами Каховської ГЕС поставили і передали генератори та понад 10 тонн гуманітарного вантажу.

City One Development та БФ «УНІТА» надає цільову допомогу окремим підрозділам ЗСУ. У перші дні війни на потреби ЗСУ компанія перерахувала 5 млн гривень, а для нацгвардійців закуплено та передано 40 радіостанцій загальною вартістю 6 тис. $.

Придбано 8 позашляховиків для військових та 2 великовантажні автомобілі MAN та DAF для потреб тероборони. Передано 30 тонн щебню для облаштування складських приміщень. Облаштовано 8 блок-постів у Києві та області: виготовлено 200 одиниць металевих протитанкових «їжаків», додано мішки з піском та бетонні плити, колючий дріт для укріплення позицій та облаштування третього кілця оборони столичних рубежів та передмістя. Для підрозділів поліції міста Києва передано набір деяких товарів: термобілізни, спальні, каремати, павербанки для мобільних пристроїв тощо.

З лютого 2022 р. на сьогодні виготовили та безкоштовно передали військовим підрозділам та партнерам-волонтерам, які забезпечують амуніцію військових на передовій, 846 бронежилетів.

У співпраці з Українським конгресовим комітетом Америки реалізований масштабний проект із забезпечення українських військових автономним електроживленням: City One Development транспортувала в Україну 2 000 американських генераторів. Завдяки компанії та силам фонду «УНІТА» генератори було переобладнано та адаптовано під нашу електричну мережу та за попередніми заявками від військових частин доставлено та передано до відповідних підрозділів ЗСУ.

Тільки за підсумками 2023 року компанія надала цільову допомогу майже 100 різним військовим підрозділам у забезпеченні їхніх нагальних потреб. Придбано власною вартістю та передано: дрони, позашляховики, генератори різної потужності, сонячні панелі, потужні павербанки, будівельні матеріали та інструменти, мобільну пилораму інше.

З лютого 2022 року придбали та передали госпіталям та цивільним лікарням надсучасне медичне обладнання, яке допоможе врятувати життя поранених військових, а також громадян, які потребують невідкладної медичної допомоги. Загальна сума допомоги медикам, які щодня борються за життя відважних українців і українок, склала 16 180 000 грн.

Також, для Головного військового клінічного госпіталя придбали та доставили: ультразвукову діагностичну систему Versana Active з набором датчиків, пересувну цифрову флюороскопічну рентгенівську систему Carmex 9R RTP, рентгенозахисний одяг, 4 апарати штучної вентиляції легенів – Mindray SV300, Newport E360, Oricare V8600, Dixion Eros 4600. Крім того: кондиціонери, набори для катетеризації центральних вен за методом Сельдингера, витратне обладнання та медичні матеріали, зокрема й для гемодіалізу, індивідуальні набори для поранених, загальні бокси з харчуванням, гігієною та побутовою хімією.

Для одного з Київських клінічних лікарень придбали та передали два апарати штучної вентиляції легенів марки Oricare V8600.

City One Development та БФ «УНІТА» не залучають гроші спонсорів, гранти, кошти іншого бізнесу, а допомагають використовувати за рахунок власних коштів.

City One Development продовжує будувати задля відновлення економіки та відбудови країни та разом з БФ «УНІТА» продовжує допомагати нашим захисникам та тим, хто постраждав від ворожого вторгнення, та спільними зусиллями наблизити перемогу!

bottom of page