top of page

ЖК "Park Royal"


Номінації: Житловий комплекс року (нереалізовано)
Назва проєкту: ЖК "Park Royal"
Автор/автори проєкту: Євгеній Прутян, Володимир Іванов, Софія Тихонова, Олександр Ахтирський, Тарас Лісовий, Ольга Лимаренко, Валерія Демченко
Назва компанії: Projectoria
Email: info@projectoria.com.ua
Телефон: +380939064633
Рік реалізації проєкту: 2023
Країна та місто проєкту: м.Буча, Україна
Площа проєкту: 359 080 м2

Завдання

Головним завданням проєкту було створення комфортного житлового комплексу в передмісті Києва, де гармонійно поєднується енергія активного міста із розміреним і затишним життям на природі.

Майстер План

Основа забудови ділянки - це житлові квартали сформовані напіввідкритим чином, щоб кожна секція мала як комфортний під'їзд транспорту, так і вихід безпосередньо до пішохідної зеленої зони. Всередині комплексу пролягає пішохідний зелений променад. На променаді концентрується основна частина вбудованої в перші поверхи комерції: ресторани, кав'ярні, магазини, бутіки. На території буде розташована школа з дитячим садком і громадський простір з коворкінгами, фудкортом і супермаркетом. На півночі ділянки розміщено великий рекреаційний парк.

Стиль

При розробці архітектури комплексу ми керувались принципами та надихались прикладами сучасних міст і нових житлових кварталів Європи. Кожна будівля має свій унікальний архітектурний код і перемінну поверховість, неначе створена різними архітекторами у різні часи.


bottom of page