top of page

PENTA

Номінації: Архітектура комерційних об’єктів (реалізовано)
Назва проєкту: PENTA
Автор/автори проєкту: Автори концепції - Сергій Міль Анна Гоц. Концепція інтер'єрів - Катерина Вей. Генпроектувальник - АБМК
Назва компанії: Avalon
Email: avalon.sellers@avalon-inc.com.ua
Телефон: +380800 500 055
Інновації та екологічна сталість: Безбар'єрність
Рік реалізації проєкту: 2021
Країна та місто проєкту: Україна, Львів
Площа проєкту: 10 421 м2

Проект нового офісного центру у Львові - це окремо розташована 5-поверхова будівля. Фасади виконані зі стійко-ригельної системи фасадного скління у трьох кольорах. Завдяки чистим формам та білому засиллю декоративних елементів об’єкт гармонійно вписується в історичну забудову та створюється із вже існуючим житловим комплексом поруч.

Обов’язковими пунктами у проекті було влаштування підземного паркінгу та тераси з виглядом на місто. Паркінг влаштований на 25 машин, тераса ж суміщена з технічною поверхнею на якій розташовані котельня та інше кліматичне обладнання, що забезпечує автономність будівлі.

Перший поверх вітає гостей стильним вестибюлем та рецепцією, а також має комерційні приміщення для бізнесу – шоурумів, кав’ярень тощо, створюючи таким чином додаткові послуги для міста.Другі по п’ятих поверхах представляють собою типове планування з комерційними приміщеннями різних площ.

bottom of page