top of page

Ahni Moon Resort

Номінації: Архітектура комерційних об’єктів (нереалізовано)
Назва проєкту: Ahni Moon Resort
Автор/автори проєкту: Дмитро Васильєв, Микола Морозов, Ярослав Нагородний, Алла Кечина, Ольга Морозова, Олена Токаренко
Назва компанії: Archimatika
Email: info@archimatika.com
Телефон: +380674146341
Інновації та екологічна сталість: Безбар'єрність
Країна та місто проєкту: Україна, Буковель
Площа проєкту: 9634 м2

Апарт-готель АМА розташовується в Буковелі. Нам замовили третю сторінку проекту. Перший (заблоковані малоповерхові будиночки) і другий (середньоповерховий апарт-готель) перебувають вже на стадії будівництва.

Наша ділянка, також, забезпечує типологію апарт-готелю. Але своїм проектом ми плануємо не тільки створити апартаменти – але й додати весь комплекс більш громадських і рекреаційних функцій.

Ділянка АМА має дуже складний рельєф. До того ж, в її нижній частині зконцентровано велику кількість зелених насаджень. Аби зберегти цю зелену зону, ми сформували забудову у верхній частині ділянки. Таким чином зелена територія, що межує з річкою повністю зберігається.

Для того, щоб зберегти зелене насадження і при цьому забезпечити гідні техніко-економічні показники, будую запроектовано максимально компактно. Також, необхідно було зберегти і виділити основну перевагу місця – неймовірні види розкриття на північному заході, що також стало неабиякою задачею.

Усі громадські та рекреаційні функції АМА розміщено у дворівневому стилобаті. В обох його рівнях облаштовано великі тераси для комплексу користувачів. Ці тераси діагонально відкриваються на найкращий вид. Під стилобатом запроектовано підземний паркінг.

Загальний вхід розміщено таким чином, щоб крізь вхідну групу орієнтувати візуальну вісь на терасу, за якою розкривається блискучий краєвид.

Секції сплановано таким чином, щоб збільшити «якісний фронт»: зигзагоподібна в плані коридорна система дозволила максимально збільшити кількість квартир, що матимуть вигідне розкриття видів.

Крім того, ця структура дозволила зробити максимальну кількість різноманітних видань плану. У своїх проектах ми завжди закладаємо якомога більше варіантів житлових одиниць. Таким чином, кожен користувач може звернути житло під свою унікальну потребу – розробник пришвидшує продажі.

Стилістично наш об’єкт об’єднує першу і другу черги, при тому дає ансамблю “нове дихання”. Скатні дахи, крім естетичної складової, можуть зробити цікаві півтора- та дворові квартири.

Зона спа з консольним басейном як на вулиці, так і в середовищі – забезпечує велику кількість номерного фонду з можливістю поставити лежаки.

Над двома сходово-ліфтовими вузами АМА задумано повністю скляні апартаменти з оглядом 360 град.

bottom of page