top of page

THE CORNER

Номінації: Архітектура комерційних об’єктів (нереалізовано)
Назва проєкту: Багатофункціональний комплекс «THE CORNER» у м. Дніпро
Автор/автори проєкту: Филимонов С. Л., Каширіна Н. В.
Назва компанії: FILIMONOV & KASHIRINA architects
Email: kashirina.architect@gmail.com
Телефон: +380957381677
Країна та місто проєкту: Україна, м. Дніпро
Площа проєкту: 5 000 м2

Будівля є частиною комплексної реконструкції вулиці Виконкомівської – однієї з найстаріших вулиць міста.

Об’єкт отримав назву «The Corner», так як знаходиться на перетині двох вулиць. Характерною особливістю місця є приміщення вулиці Виконкомівської під гострим кутом до вулиці Паторжинського. Ще одна особливість - різновисока прилегла забудова 9-6-3-2-поверх будівельної. Ці чинники стали основою формування будівлі. Об'єкт реагує на висотність сусідніх будівель та сходами ув'язується з ними. Гострокутність у плані дає можливість рухатися сходи, підкреслює унікальність локації.

Функціональне призначення об'єкта – офісна будівля із вбудованою комерцією на перших двох поверхах. Великий перепад висот дав можливість організувати з двох вулиць у різні рівні.

Матеріали фасадів також реагують на розташування об'єкта. В оздобленні присутні клінкерна цегла та металеві касети під бронзу. Цегла присутня в навколишній історичній забудові та об'єднує новий об'єкт із контекстом. На гострому куті будівлі, на вертикальних пілонах, застосована об'ємна кладка - як кульмінація сприйняття об'єкта. Бронза використана на верхніх ярусах будівлі, щоб візуально полегшити сприйняття об'єкта, також вона акцентно присутня на вхідних групах перших поверхів.

bottom of page