top of page

Beloded Landscaping

Категорія: Команда Року
Номінація: Найкраща компанія по ландшафтному дизайну
Назва проєкту: Благоустрій та озеленення ЖК "PARK LAKE CITY" І черга
Автор/автори проєкту: Людмила Білодід, Катерина Чередник, Катерина Кацалап, Сергій Дєжкін, Катерина Стариченко
Назва компанії: Beloded Landscaping
Email: olena@belodedlandscaping.com
Телефон: +380502364263
Рік реалізації проєкту: 2021-2023
Країна: Україна, Київська область, с.Підгірці
Площа проєкту: 30450 кв.м
3 ключові інноваційні/стратегічні рішення у проєкті: Безбар'єрність, сучасність, гармонійність

Головним завданням проекту було створення гармонійного природного середовища, контрастного з міським жвавим ритмом та буденністю, але у той же час задовільно потреби різних соціальних груп і вікових категорій.

Проект передбачає максимально раціональні типи покриттів для безперешкодного пересування всіх груп мешканців та відвідувачів житлового комплексу, включаючи сучасне безпечне гумове покриття бігової доріжки та дитячого майданчика.

Асортимент рослин підібраних із врахуванням кліматичних умов, стійкість рослин до впливу чинників антропогенного середовища та їх толерантність до високого рівня обґрунтованих вод понад берегом озера. Проектом також передбачені рослини для берегоукріплення та водні рослини.

Серце проекту - яскравий кольоровий дитячий майданчик для дітей різних вікових груп з різноманітним сучасним обладнанням. Дорослі в той час можуть відпочити поряд у тіні на комфортних лавах або згадати дитинство, пострибавши на батутах.

Для активного пляжного відпочинку передбачений волейбольний майданчик, для тихого - зручні шезлонги і сонцезахисні парасольки. Прихильники усамітненого відпочинку можуть зручно розташуватися з улюбленою книжкою в гамаках на зеленій галявині.


bottom of page