top of page

UNIT.Home

Номінації: Ландшафтна архітектура (реалізовано)
Назва проєкту: UNIT.Home, 1 черга
Автор/автори проєкту: Дмитро Васильєв, Анна Корнілова, Микита Олійник, Анна Кульвановська,
Назва компанії: Archimatika
Email: info@archimatika.com
Телефон: +380674146341
Інновації та екологічна сталість: Стале будівництво, Безбар'єрність
Рік реалізації проєкту: 2024
Країна та місто проєкту: Київ, Україна
Площа проєкту: 214 714

Житловий комплекс UNIT.Home розташований на території інноваційного парку UNIT.City, на території колишнього мотоциклетного заводу між станціями київського метро «Лук’янівська» та «Дорогожичі.

Метою інноваційного парку було створення сучасного міського району, центру економічного, технологічного, соціального та культурного розвитку. Проект перетворює занедбану територію колишнього мотоциклетного заводу на абсолютно нове, сучасне та ефективне міське середовище.

Комплекс включає в себе офіси, житло, комерційні приміщення, паркінг (з зарядкою для електромобілів) і громадські місця, що забезпечує швидкий доступ до всіх об'єктів і сервісних зон. Таким чином оптимізується рух транспорту в місті, розвантажується транспортна інфраструктура.

У UNIT.Home немає повторюваних будинків - кожна будівля унікальна, стандартної квартири немає. Ми перебрали близько десятка різновидів зовнішнього вигляду будівель. Результатом дослідження стала чітка, але в той же час різноманітна структура правильних геометричних комірок - одиниць.

При цьому агрегати не шикуються в нудну коробку, а утворюють пластичну композицію. Їх конфігурація і розташування не підпорядковані якомусь строгому порядку; на перший погляд фасадна сітка виглядає хаотично.

Таке зображення одночасно символізує порядок і свободу — особливу структуру мислення і непередбачуваність. Візуальне рішення демонструє три основні якості: відкритість, структурованість і різноманітність.

bottom of page