top of page

Avalon Yard

Номінації: Житловий комплекс року (нереалізовано)
Назва проєкту: Avalon Yard
Автор/автори проєкту: Сергій Міль,Сергій Шахрай, Катерина Вей, Іван Лоєк, Мирослав Вей
Назва компанії: Avalon
Email: k.kovalchuk@avalon-inc.com.ua
Телефон: +380966090434
Інновації та екологічна сталість: Безбар'єрність
Рік реалізації проєкту: 2020-2026
Країна та місто проєкту: Україна, Львів
Площа проєкту: 48 тис. м.кв.

Новий ЖК Avalon Yard розташований між вулицями Замарстинівська, Східна та Квіткова у Шевченківському районі Львова. До Міської Ратуші 7 хвилин на машині.

Avalon YARD - це житловий комплекс бізнес-класу, який втілює концепцію сучасного життя в ритмі улюбленого міста. Мінімалістичні фасади, виконані в європейському стилі, панорамні вікна, природні тони. Все це, щоб гармонійно вписати проект в концепт вулиці Замарстинівської. Затишна атмосфера на балконі чи у закритому дворику.

Промовистий дизайн, який гармонійно поєднується з архітектурою прилеглих вулиць та відповідає потребам мешканців. На колірну гамму нас надихнув Львів. Підзамче - це колись історичний промисловий район Львова і використання цегли на фасадах вдало інтегрувалося в існуючу забудову.

Натхнення шукали також у містах північної та західної Європи. Саме тому на фасадах Avalon Yard можна побачити деякі концепції, об’єднані між собою. Важливою ідеєю було - створити внутрішній простір кілця таким чином, в якому мешканцям хочеться проводити час, комунікувати і безпечно почуватися.Також приватні тераси перших поверхів плавно поєднуються із загальнодоступними місцями, що створює враження умовного спільного полотна як місця відпочинку.

bottom of page