top of page

FAMILY ESTATE

Номінації: Архітектура житла (нереалізовано)
Назва проєкту: Житловий будинок FAMILY ESTATE у м. Лімассол, Кіпр
Автор/автори проєкту: Филимонов С. Л., Каширіна Н. В.
Назва компанії: FILIMONOV & KASHIRINA architects
Email: kashirina.architect@gmail.com
Телефон: +380957381677
Країна та місто проєкту: Кіпр, м. Лімассол
Площа проєкту: 5 450 м2

Проект об'єкта має середню поверховість та професійну роль «посередника», об'єкта з проміжним масштабом між висотною та садибною забудовою.

Багатофункціональна будівля з житлом – на 1-5 поверхах, на нульовому поверсі знаходяться лобі та офісні приміщення, у підвалі – паркінг, тренажерний зал.

На ділянці організовані всі необхідні функціональні зони для всіх вікових груп: дитячий майданчик, басейн, зона-барбекю. Головний вхід організований у вигляді широкого проходу вздовж штучної молочної водими, яка створює прохолоду у спекотну пору року. Господарська зона організована з північного боку ділянки, як і в'їзди в паркінг.

Головною образно-художньою ідеєю є «одягання» просторового каркаса на просту лаконічну форму. На цей каркас спираються тераси. Така конструкція дозволяє зробити тераси будь-де, а також створити додатковий захист від сонця. Хаотичне розташування терас та нерівномірне їх накриття дозволяє сформувати двосвітні простори для висадки великомірних дерев.

Матеріали фасаду – клінкерна цігла світлих тонів для просторового каркасу, підшивні стелі терас – металеві мідні панелі.

bottom of page