top of page

REST

Номінація: Архітектура житла (нереалізовано)
Назва проєкту: REST
Назва студії: SENCE ARCHITECTS
Автори проєкту: Василина Косинська - Керівник Проєкту
Денис Камінський - Візуалізитор
Анастасія Кара - Архітектор
Контактні дані: pr@sencearchitects.com
+380731203905
Рік проєкту: 2024
Локація: Харківська область
Площа проєкту: 221 м2- площа приміщень
140 м2 - площа тераси
28 м2 -площа басейна

Будинок, який знаходиться на Харківщині, зазнав ракетного обстрілу. Стіни та перекриття вистояли, але вікна, двері, зовнішнє, внутрішнє оздоблення та дах, те що створює архітектурний образ, були зруйновані. Власник будинку, незважаючи ні на що, прагнув відбудувати його. Але не просто відновити, а створити новий та сучасний дім, так би мовити, вдихнути нове життя.

Було прийнято рішення реконструювати двоповерховий будинок у просторий одноповерховий, доповнивши його гаражем, новим плануванням та зонами відпочинку. Втілюючи це рішення, архітектори SENCE запроєктували величезну кухню-вітальню заввишки 5 метрів з другим світлом, що забезпечує краще природне освітлення та циркуляцію повітря, створюючи відчуття єдиного відкритого простору. При розробці концепції наші архітектори мали на меті поєднати дві головні функції - створити зручний простір для проживання сім'ї-замовника та забезпечити наявність зони для відпочинку з друзями і родиною. Окрасою реконструкції стала тераса з басейном та інтегрованим острівцем для барбекю.

Для SENCE ARCHITECTS це більше, ніж просто реконструкція; це історія відродження і надії на майбутнє, свідчення непохитного духу власника та творчого бачення архітекторів.

bottom of page