top of page

TOPOL TOWN

Номінація: Архітектура житла (нереалізована)
Категорія: Архітектура
Назва проекту: Житловий комплекс «TOPOL TOWN»
Автор проекту: Віктор Корольов
Назва компанії: Товариство з
обмеженою відповідальністю
«Каркас Дніпро»
Контактний телефон:
+380997654671
Пошта:
viktorkorolov21@gmail.com
Рік створення проекту: 2022,
Проект на стадii реалiзацii
Місце проекту: м. Дніпро
Площа проекту: 0,9866 га

Незважаючи на всі зусилля агресора перетворити життя українського народу на некерований хаос, йому це не вдається, оскільки більшість українців сьогодні живе і працює, керуючись перевіреним часом та схваленим Президентом України слоганом «business as usual». Так, зокрема, дизайнери виконують проекти інтер’єрів, будівельники зводять нові житлові комплекси, архітектори проектують ці комплекси. Тому сьогодні представляємо проект нового Житлового комплексу «TOPOL TOWN», реалізація якого відбувається на житловому масиві «Тополя – 1» у місті Дніпро. Проект ЖК «TOPOL TOWN» виконав архітектор Віктор Корольов (ТОВ «Каркас Дніпро»).

Ми з великою любов’ю ставимося до людей, і тому, працюючи над проектом ЖК «TOPOL TOWN», ми не просто прагнули створити проект нового житлового комплексу – ми хотіли оспівати нашу любов до людини. Архітектуру прийнято називати «музикою, яка застигла в камені» — але ми сприймаємо архітектуру, швидше, не як музику, а як поезію.

Проект ЖК «TOPOL TOWN» — це, якщо можна так висловитися, наш гімн витонченості, гармонії, спокою та умиротворенню, яке людина має відчувати у своєму житловому просторі.

Вся наша команда одноголосно стверджує: саме пишнота навколишнього світу збагатила нас новою красою, яку ми і постаралися втілити у проекті ЖК «TOPOL TOWN».

У проекті ЖК «TOPOL TOWN» наша команда вихваляє людину не просто розумну, а й талановиту у творенні.

Ми постаралися зробити все можливе для того, щоб майбутні мешканці ЖК повною мірою змогли відчути зв’язок людини з місцем її проживання, тобто «дух місця» (той самий «genius lосi», в існуванні якого були переконані ще давні римляни), пишність і щедрість якого посилює первісна стихія, втілена в річці Дніпро, що протікає неподалік, і одній з балок, що вибагливо порізали місто в усіх напрямках.

Даним проектом пропонується будівництво спортивно-оздоровчого комплексу та багатоповерхового житлового будинку з вбудованими трьохповерховими приміщеннями паркінгу, двоповерховими офісними приміщеннями (в складі яких виставкові демонстраційні зали), приміщеннями підприємства харчування.

В складі проектованого об’єкту:

- 14-17-ти поверхова житлова секція з підземним паркінгом та вбудованими приміщеннями громадського призначення;

- 18-20-ти поверхова житлова секція з підземним паркінгом та вбудованими приміщеннями громадського призначення;

- 23-24-ти поверхова житлова секція з підземним паркінгом та вбудованими приміщеннями громадського призначення;

- спортивно-оздоровчий комплекс відкритого типу, в складі баскетбольного та волейбольного майданчиків, майданчиків для силових занять дорослих, гімнастичних комплексів для дорослих та дітей, спортивно-ігрових комплексів для дітей;

- офісна будівля з підземним паркінгом з використанням існуючих конструкцій об’єкту незавершеного будівництва;

- споруда електричної підстанції для енергозабезпечення проектованого об’єкта.

Заплановані об’єкти та споруди об’єднані розвинутим благоустроєм з проектованими проїздами, пішохідними доріжками, спортивним та дитячим майданчиком, озелененням, гостьовими паркувальними майданчиками для автомобілів, а також велосипедів. Окремо передбачено благоустрій майданчиків, прилеглих до вбудованих громадських об’єктів.

Для створення сприятливого мікроклімату території, а також збільшення обсягу зелених насаджень проектом передбачено дахове озеленення житлових секцій та офісної будівлі.


bottom of page